Specjalista radzi: Silne bóle mięśni i stawów?

DIP RILIF przynosi ulgę szybko i na długo!

Ból mięśni czy stawów może dotknąć nas w każdej chwili. Może być skutkiem kontuzji lub choroby. Nagle okazuje się, że musimy zrezygnować z wielu aktywności. Jazda na rowerze czy uprawianie ogrodu przestają być przyjemnością. Nawet zwykłe czynności, takie jak zakupy, wchodzenie po schodach, czy zabawa z wnukami stają się wtedy wyzwaniem.

Pan Łukasz, magister fizjoterapii od 7 lat pracuje z osobami ze zwyrodnieniami, zespołami bólowymi kręgosłupa oraz po urazach. Stykając się z wieloma schorzeniami i rodzajami bólu, ciągle zdobywa nową wiedzę i kwalifikacje.

Wypróbowana metoda walki z bólem

Fizjoterapia jest częścią mojego życia – wyznaje. Nawet po pracy, ponieważ moja żona też jest fizjoterapeutką. Dzielimy się doświadczeniem i to właśnie dzięki żonie poznałem żel Dip Rilif. To ona zwróciła uwagę na dwa składniki: przynoszący natychmiastową ulgę w bólu mentol i działający przeciwbólowo i przeciwzapalnie ibuprofen.

Dip Rilif stał się jednym z narzędzi mojej pracy – przyznaje pan Łukasz. Moi pacjenci od razu poczuli różnicę i zaczęli też ograniczać doustne środki przeciwbólowe, dzięki czemu nie narażali przewodu pokarmowego na dotkliwe działania uboczne. Dla wielu pacjentów ważna jest także cena preparatu, a Dip Rilif jest konkurencyjny na rynku.
 

Dip Rilif szybko uśmierza ból

Działanie Dip Rilif nieraz też poznałem na sobie. Jeżdząc na rowerze lub grając w piłkę nożną często jestem narażony na kontuzje, podobnie jak na lekcjach tańca, na które namówiła mnie żona – żartuje pan Łukasz.

Cieszę się, kiedy słyszę od pacjentów, że Dip Rilif im także pomógł, że znowu mogą uprawiać ogród albo że po prostu przesypiają bez bólu całą noc.

Pacjenci zostawiają w moim gabinecie dużo energii, ale w zamian zyskują sprawność – z radością mówi pan Łukasz. To zasługa naszej ciężkiej pracy i żelu Dip Rilif.